Sharon Stone Film İçin ‘Seks Yapması İçin Baskı Gördüğü’ Hollywood Yakışıklısının Adını Verdi

Ünlü Hollywood yıldızı Sharon Stone, 2021 tarihli anı kitabında rol arkadaşı Billy Baldwin ile ilişki yaşaması için kendisine baskı yapıldığından bahsetmiş, ancak ilgili kişilerin isimlerini vermemişti. Ancak şimdi, ödüllü aktris Stone, bu baskının arkasındaki ismi açıkladı.

Stone, geç yapımcı Robert Evans’ın 1993 yapımı Sliver filminin çekimleri sırasında Baldwin ile ilişki yaşamasını teşvik ettiğini iddia etti. Evans’a göre, bu ilişki ekrandaki “kimyalarını” iyileştirecekti. Stone, Chinatown ve The Cotton Club filmlerinin de yapımcılığını üstlenen ve büyük filmlerde çalışan Evans’ın Baldwin ile aralarındaki gerginliği çözmek için sette kendisini bir kenara çektiğini belirtti.

Stone, Louis Theroux’nun podcast’inde gerçekleri paylaşırken, yapımcıların beklentilerinden ve sonrasındaki hayal kırıklığından bahsetti.

Stone, “Benden dev bir hit daha getirmemi beklediler ve bana oyuncu onayı verdiler, tüm bu onayları verdiler ama sonra iş benim yapmama geldiğinde bana bunun göstermelik bir anlaşma olduğunu ve onaylarımı alamayacağımı söylediler. Sonra da kendi hataları için beni suçlamaya başladılar ve yönetmenleri ve oyuncuları işe alma konusunda korkunç hatalar yaptılar” dedi.

Louis Theroux ile yaptığı sohbette, rol arkadaşını seçememekten duyduğu hayal kırıklığını dile getiren Stone, “Sadece yetenekli bir rol arkadaşını, bir sahneyi sunabilecek ve repliklerini hatırlayabilecek birini işe alabileceklerini hissettim.”

Stone ayrıca, Baldwin ile ilgili açıklamalarda bulunmaktan da çekinmedi.

“Billy testte bir sahneyi bile tamamlayamadı” diyen Stone, Michael Douglas’ı Baldwin ile kıyaslayarak, “Michael işe gelir, o işaretleri nasıl vuracağını, o repliği nasıl yapacağını bilir, prova yapar ve gelirdi. Şimdi birdenbire ‘insanlarla yatmak zorundayım’ işine girdim” ifadelerini kullandı.

Son olarak, kendisine yapılan baskıyı ve filmdeki sorunları dile getiren Stone, “Eğer Billy’yle yatabilirsem ekranda kimyamız tutacaktı ve eğer onunla sadece seks yaparsam bu filmi kurtaracaktı ve filmdeki asıl sorun bendim çünkü çok gergindim ve onunla yatıp işleri yoluna koyabilecek gerçek bir aktris gibi değildim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x