Yeliz Yeşilmen, Hadise’ye övgüler yağdırdı: Üstüne tanımıyorum!

Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında tanınan ve daha sonra rol aldığı Aşkım Aşkım dizisiyle ünlenen oyuncu Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz aylarda Akmerkez’de görüntülenmişti.

Son günlerde ‘ünlü erkeklerin estetikli halleriyle gündem olması’ konusu sorulan 45 yaşındaki Yeşilmen, çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

“BERDAN MARDİNİ’NİN HAYATI PEMBEYE DÖNDÜ”

“Berdan Mardini’ye inanamıyorum, boşandıktan sonra mı böyle oldu bu adam anlamadım ki. Berdan sert görünümlü bir adamdı, adamın gül suyuyla birlikte hayatı değişti, pembeye döndü hayatı” diyen ünlü isim, şöyle devam etmişti:

Estetiksiz Hülya Avşar, Yıldız Tilbe bir de ben kaldım galiba. Mustafa Sandal, Gökhan Özen yani ne diyeyim! Erkeklere yakışmıyor, Türk erkeğine burun dışında estetik yakıştırmıyorum. Erkek gibi olun ya, erkek adam erkek gibi olur. Bırakın kırışsın, andropozlular sizi! Kendilerini kanıtlamaya çalışmalar, genç kızlarla birlikte olalım kafası, daldan dala atlayalım kafası… Beyler bittiniz artık, yazık ya! Kabul edin artık bunu.

HADİSE’YE ÖVGÜLER YAĞDIRDI!

Yeliz Yeşilmen, son olarak ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz hakkında yaptığı yorumlarla gündeme geldi.

Dekolteli sahne kostümleri giymesi nedeniyle eleştirel yorumlar alan Hadise’ye destek olan Yeşilmen, şu ifadeleri kullandı:

Dekolte giymesini Hadise’ye yakıştırıyorum. Hadise dışındaki diğer insanlarda bence irrite edici duruyor. Çünkü sahne şov yapmadan sadece soyunup durmak değil. O kıyafetleri giyiyorlarsa, onun altında bir şov olması lazım. Sahnede bir şov olması lazım ki kıyafet basit durmasın. Üzgünüm, Hadise dışındaki herkeste çok basit duruyor. Amaç soyunmak değil, amaç şov; anlayın artık! Hadise, kızım çok seksisin, üstüne tanımıyorum!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x