İmamoğlu’nun senaryosu devrede! Kuran-ı Kerim’i provokasyona alet etti

Ekrem İmamoğlu’nun Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli Metro Hattı Çekmeköy- Samandıra 1. Etap Açılışı’nda konuşurken bir kadının elindeki Kuran-ı Kerim’i İmamoğlu’na gösterdiği anlar ve İmamoğlu’nun kadına verdiği cevap medyada geniş yer buldu.

İmamoğlu, elindeki Kuran-ı Kerim’i kendisine gösteren kadına ”Bana hediye etmek istersen alırım Kuran’ı Kerim’i senden. Sakin olun sakin ablamız aldanmış bir ablamız. Elinde Yüce Kuran ile iftira atmak günahların en büyüğü” cevabını vermişti.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA GELDİ

İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesince (İBB) Çekmeköy’de düzenlenen programda protesto eyleminde bulunan kişinin örgütsel irtibatına rastlanılmadığını, konuyla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi.

İMAMOĞLU’NUN ÇİRKİN OYUNU ORTAYA ÇIKTI!

Olayın arkasındaki kirli oyun kısa sürede ifşa oldu. CHP Eski Muş Gençlik Kolları Başkanı Erkan Çakır, İmamoğlu’nun kirli oyununu ifşa etti.

CHP Eski Muş Gençlik Kolları Başkanı Erkan Çakır, paylaştığı twette şu ifadelere yer verdi: 

”Sancaktepe’de İmamoğlu’na yönelik Kur’an-ı Kerim protestosu bu planın sadece birinci aşamasıydı. İBB çalışanı Y.K.’nın amcasının eşi B.K., Ekrem İmamoğlu konuştuğu sırada, Kur’an-ı Kerim’i kaldırarak ‘Yalan söylüyorsun’ diye bağırdı. İmamoğlu ise önden hazırlanan bir konuşmayla bu sözde protestoya yanıt verdi. İmamoğlu’nun kampanya ekibi buna benzer önceden kurgulanmış protestoları sahneye koymaya devam edecek.”

MAĞDUR SENARYOLARI DEVAM EDECEK!

CHP’li İBB tarafından fonlandığı ortaya çıkan ve CHP’li İBB Başkanı ile Kemal Kılıçdaroğlu kavgasında Kılıçdaroğlu saflarına geçen İBB Haber’den dikkat çeken paylaşım geldi. İBB Haber, CHP’deki kayıt dışı paraya sayma görüntülerinin ardından Murat Ongun yönetimindeki kampanya ekibinin, İmamoğlu’nu mağdur gösterecek senaryoları devreye sokma kararı aldığını açıkladı.

İBB Haber paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Ekrem İmamoğlu’nun Murat Ongun yönetimindeki kampanya ekibi, CHP’deki kayıt dışı para sayma görüntülerinin ortaya çıkması ve yapılan anketlerde oy oranında erime görülmesi üzerine İmamoğlu’nu mağdur gösterecek senaryoları devreye sokma kararı aldı. İmamoğlu’ndan hızla uzaklaşan muhalif seçmeni yeniden çember içine çekmeyi amaçlayan planın ilk aşaması bugün uygulamaya konuldu. Sancaktepe’de İmamoğlu’na yönelik Kur’an-ı Kerim protestosu bu planın sadece birinci aşamasıydı. İBB çalışanı Y.K.’nın amcasının eşi B.K., Ekrem İmamoğlu konuştuğu sırada, Kur’an-ı Kerim’i kaldırarak ‘Yalan söylüyorsun’ diye bağırdı. İmamoğlu ise önden hazırlanan bir konuşmayla bu sözde protestoya yanıt verdi. İmamoğlu’nun kampanya ekibi buna benzer önceden kurgulanmış protestoları sahneye koymaya devam edecek.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x